Słupek łazienkowy przydatny w każdej łazience

słupek łazienkowy

Dopasowany do powierzchni użytkowej słupek łazienkowy jest elementem wyposażenia, dzięki któremu możliwe jest przechowywanie różnego typu akcesoriów kąpielowych, a także chemii gospodarczej czy kosmetyków. To mebel, który musi być zabezpieczony przed działaniem wysokiej temperatury i wilgoci.

Funkcjonalny słupek łazienkowy jest meblem, który przyda się każdemu właścicielowi mieszkania lub domu, aranżującemu posiadaną przez siebie łazienkę. Produkt ten musi być wykonany bardzo starannie, aby służył danej osobie przez bardzo długi czas. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne lub tradycyjne wyroby, dostępne w naszej ofercie. Każdy oferowany przez nas słupek łazienkowy spełni oczekiwania klientów, ponieważ został on zaprojektowany w taki sposób, aby miał wysokie walory estetyczne i użytkowe. Wkomponowany w przestrzeń pomieszczenia wyposażonego w wannę lub kabinę prysznicową słupek łazienkowy może być wyposażony dodatkowo w funkcjonalny kosz na brudną bieliznę.

Słupek łazienkowy z koszem na pranie

Posiadamy w swoim asortymencie wyroby meblarskie, starannie zabezpieczone przed wilgocią i podwyższoną temperaturą powietrza. Każdy polecany przez na słupek łazienkowy stojący ma sporą powierzchnię do przechowywania. Dzięki temu można bez trudu pomieścić w nim nie tylko ręczniki kąpielowe czy kosmetyki, ale także kosz, przeznaczony na gromadzenie prania. W ofercie naszego sklepu znajduje się szafka wysoka z koszem. Jest to mebel, który ma solidne uchwyty, co ułatwia jego zamykanie i otwieranie. Produkt ten jest wyposażony w półki wewnętrzne i szuflady. Osoby urządzające łazienkę w stylu minimalistycznym, skandynawskim lub nowoczesnym, mogą zainteresować się produktami o wykończeniu na wysoki połysk. Do tej grupy należy słupek łazienkowy 35 cm biały połysk Bali White 800. Jest to mebel, który wkomponuje się także w pomieszczenia utrzymane w estetyce klasycznej. Ten słupek łazienkowy stojący ma frezowane chwyty. To produkt z praktyczną szufladką i regulowaną wysokością pólek.

Czytaj także: Łóżko młodzieżowe w nowoczesnej sypialni

Dobrej jakości słupek łazienkowy przyda się wielu osobom urządzającym swoje mieszkania lub domy. To wyrób meblowy, w którym można pomieścić nie tylko kosmetyki czy chemię domową, ale również brudne pranie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: meble