Fotel do biurka dla dziecka to ważny wybór

fotel do biurka

Fotel do biurka dla dziecka to ważny element wyposażenia pokoju każdego ucznia i przedszkolaka. Dobrany do wzrostu i wieku dziecka fotel do biurka, wspiera prawidłową postawę oraz odciąża kręgosłup.

Fotel do biurka dla dziecka to mebel, którego nie może zabraknąć w wygodnym pokoju dziecięcym. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego fotele obrotowe do biurka to wysokiej jakości, bezpieczne krzesła. Dobór odpowiedniego modelu jest kluczowy dla utrzymania prawidłowej postawy dziecka podczas nauki. Polecane przez nas wyroby tego rodzaju pomogą uniknąć wad postawy dziecka, spowodowanych wielogodzinnym zginaniem pleców podczas nauki przy biurku.Krzesło ortopedyczne dla dziecka Bello I różoweto dostępny w naszej ofercie wygodny fotel obrotowy do biurka. Utrzymany w delikatnych, pastelowych kolorach różu, szarości i bieli, fotel do biurka dla dziecka Bello, doskonale dopełni wnętrze dziewczęcej sypialni. Regulowana wysokość siedziska oraz oparcia zapewnia możliwość dopasowania fotela do aktualnego wzrostu oraz wielkości dziecka. Możliwość regulacji sprawia, że fotel obrotowy rośnie wraz z dzieckiem, dzięki czemu posłuży przez lata. Bezpieczeństwo dziecka w tym fotelu zapewniają wytrzymałe, solidne koła antypoślizgowe z blokadą.

Wygodny fotel do biurka dla dziecka

Krzesło z regulacją wysokości dla dziecka Bello II
Krzesło z regulacją wysokości dla dziecka Bello II

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego krzesło z regulacją wysokości dla dziecka Bello II szare to wygodny, uniwersalny model, który sprawdzi się, zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Nowatorskie, dwuczęściowe, profilowane oparcie sprawia, że ten fotel do biurka dla dziecka wspiera prawidłową postawę przy biurku, nawet podczas kilkugodzinnej nauki.Regulowane oparcie fotela pozwala na jego dopasowanie do wzrostu i wielkości dziecka. W tym modelu również siedzisko jest regulowane –ustawiać można, zarówno wysokość siedziska, jak i głębokość jego wysunięcia (w zakresie tył-przód). Fotel do biurka dla dziecka Bello II wykończony został wysokiej jakości miękką pianką poliuretanową, tapicerowaną wytrzymałą tkaniną w pastelowym odcieniu szarości.

Zobacz również: Na co zwracać uwagę wybierając fotel ergonomiczny?

Odpowiednio dobrany fotel obrotowy do biurka dla dziecka jest sprzymierzeńcem rodziców w walce o prosty kręgosłup i brak wad postawy u dziecka. Dostępne w naszej ofercie wysokiej jakości modele foteli obrotowych, zapewniają komfort i bezpieczeństwo dziecka.